Recenzje

Visits: 592

Marek Hanke – pierwszy manager  grupy “Dżem”

Obrazy Michała poleciła mi znajoma podczas mojego pobytu w Polsce. Przejeżdżając przez okolice Wadowic odwiedziłem Go w jego pracowni. Gościu jest „COOL”. Przyjął mnie jak starego kolegę i pokazał swoje obrazy niewiele o nich mówiąc. Ale mimo tego wyczułem od razu emanującą pasję do tego co tworzy. Dlatego jego obrazy są „szczere” , nie ma w nich komercyjnej zachłanności. Michał, pozazał mi też obrazy, które jego zdaniem mu „nie wyszły” tak jak chciał, gdyż On nie widzi w nich tego co czuł gdy je malował…. Byłem pod wrażeniem tego faceta. Odwiedziłem w swym życiu wiele galerii sztuki na całym świecie i wiem że zrozumieć artystę i „odczytać” jego przekaz, to sztuka sama w sobie. W dziełach Michała widzę coś intrygującego. Kilka dni później przyjechałem do niego ponownie i kupiłem dwa obrazy, które zabrałem ze sobą do Anglii, gdzie mieszkam od 36 lat. Teraz wiszą w biurze mojej firmy i robią „klimat”. Od czasu jak powiesiłem obrazy Michała na ścianach biura nie było klienta wizytującego nasze biuro, który nie zwróciłby na nie uwagi i nie wyraził swojego zaciekawienia. To potwierdza moje osobiste odczucia, że w obrazach Michała jest „coś” … czego nie potrafię zdefiniować.

Mariola Futyma

Posiadam trzy akwarele P. Michała. Zdobią ścianę w moim saloniku. Jestem zachwycona pracami gdzie dominują ciemne barwy. Polecam bardzo. Być może do tych które posiadam dołącza następne…

Małgorzata Miłosławska

Bardzo mi się podoba malarstwo Pana Michała, pełne ekspresji i mistycyzmu. Na razie nabyłam akwarele, na pewno kupie jeszcze inne dzieła. Polecam

Justyna Czarna

Większość obrazów miałam okazję oglądać na żywo (nie na zdjęciu) póki nie poszły w świat:) I… z całego serca POLECAM!!! Wielki talent! Wielkie serducho, które Michał wkłada w TO, co tworzy:) Trudno przejść obok takich obrazów obojętnie! Coś niesamowitego!

Cheryll Anderson

The colors, the imagination, and the thought put into his work!!

Sylwia Krupa

Od jakiegoś czasu śledzę poczynania w dorobku artystycznym pana Michała.Obrazów przybywa ,a wszystkie są świetne.Jego dzieła są tajemnicze,dosyć mroczne,ale to nadaje im charakteru .Posiadają pazur.Niedawno miałam przyjemność nabyć akwarelę☺Myślę jednak,źe na tym nie koniec😄

Rafał Jankowski

Mam przyjemność posiadać dwa obrazy autorstwa Michała Czejgisa, które są wspaniałym dopełnieniem wnętrz, ujmują chłodną i surową kolorystyką, a przede wszystkim swoim monumentalnym charakterem, zmuszającym do zatrzymania się przed obrazem choć na chwilę każdego dnia. Bardzo polecam!

Monika Brandwein

Jak opisać w kliku słowach tak wielki, ogromny talent i duszę artysty!!!Nie tylko wyjątkowo maluje, ale nadaje swoim obrazom duszę…. Każdy jest inny, głęboki i refleksyjny…. Michał to bardzo wszechstronny artysta, nie tylko ma swój styl, w którym jest konsekwentny, ale także potrafi namalować na zamówienie i zawsze odda to czego oczekujemy!! POLECAM serdecznie!!!! Michał twórz dalej swoje dzieła, ponieważ są niepowtarzalne!!!!

Adam Taylor

Gorąco polecam. Obrazy Michała są niesamowite, można je podziwiać godzinami. Każdy ma swoją duszę i jest nie powtarzalny.

Julia Małgorzata Kamińska – aktorka

Dwa wspaniałe obrazy, które są jeszcze piękniejsze niż sobie wyobrażałam, idealnie wpisały się w klimat miejsca do którego zostały przeznaczone i są jego największymi ozdobami. Polecam polecam POLECAM ❤️❤️❤️

Katiusza White Wolf

Talent …. Przepiękne obrazy ❤

Natalia Brzezińska

Jak się przekonuję przypadki są najlepsze… 😍
Ekstra, że tu trafiłam. –
Świetna, intrygująca Twórczość…
Przede wszystkim własny styl… Cudeńkaaa…

Maria Niczyporuk

Obrazy ponadczasowe, skryte… do interpretacji indywidualnej. Każdy znajdzie w tych dziełach coś niesamowitego, co przyciąga… dziękuję.

Dorota Mucha

Polecam dla osób o dużej wrażliwości na piękno… 

Katarzyna Nadrowska

Klimatyczne, urocze, czasem niepokojące i tajemnicze. Jakkolwiek będziecie odbierać obrazy Michała – warto je obejrzeć. I znaleźć dla nich miejsce w waszym domu. Polecam.

Facebook
Instagram
napisz do mnie