Zagubieni

Odsłony: 1

“Zagubieni” – olej na płótnie o wymiarach 70 cm x 30 cm.

Obraz ma zamalowane boki, nie wymaga oprawienia. Zabezpieczony werniksem. Sygnowany z tyłu – tytuł, rok powstania, podpis.

WSZYSTKIE AUKCJE

Dodaj komentarz

Facebook
Instagram
napisz do mnie