“Wokaliza”

Odsłony: 2

„Wokaliza” – akryl na płótnie o wymiarach 50 x 40 cm, zabezpieczony werniksem błyszczącym Talens, sygnowany z tyłu, podpisem, tytułem i rokiem powstania.. Obraz nie ma zamalowanych boków i wymaga oprawienia. Zobacz  WSZYSTKIE AUKCJE

Tym razem zabieram Was w lata 70. Wtedy, wieczorami wyświetlany był w tv serial, o poruczniku MO. Miasta się wyludniały, a z otwartych okien rozbrzmiewała muzyka W.Korcza, kończąca każdy odcinek, z piękną wokalizą G.Markowskiego. Pamiętacie?

Dodaj komentarz

Facebook
Instagram
napisz do mnie