“Spóźniony”

Odsłony: 1

“Spóźniony” – olej/akryl na tablicy malarskiej o wymiarach 18 cm x 24 cm. Obraz wymaga oprawienia. Zabezpieczony błyszczącym werniksem Talens, sygnowany z tyłu – tytuł, rok powstania, podpis. WSZYSTKIE AUKCJE

Dodaj komentarz

Facebook
Instagram
napisz do mnie