“Pokój z widokiem na przeszłość”

Odsłony: 0

“Pokój z widokiem na przeszłość” – olej/akryl na tablicy malarskiej o wymiarach 25 cm x 25 cm. Obraz wymaga oprawienia. Zabezpieczony błyszczącym werniksem Talens, sygnowany z tyłu – tytuł, rok powstania, podpis. WSZYSTKIE AUKCJE

Dodaj komentarz

Facebook
Instagram
napisz do mnie