“Non stop”

Odsłony: 2

„Non stop” – akryl na płótnie o wymiarach 60 x 30 cm, zabezpieczony werniksem błyszczącym Talens, sygnowany z tyłu, podpisem, tytułem i rokiem powstania.. Obraz nie ma zamalowanych boków i wymaga oprawienia. Zobacz  WSZYSTKIE AUKCJE

Kiedy idę spać, przychodzą mi do głowy pomysły na obrazy. Zamiast się więc położyć, idę do pracowni. Rano idę tam znowu, żeby kontynuować ale pojawia się nowy pomysł więc biorę nowe płótno, a potem znów nadchodzi noc.

Dodaj komentarz

Facebook
Instagram
napisz do mnie